Co nosí muži vždy při sobě? Kvalitní pánskou peněženku

Co nosí muži vždy při sobě? Kvalitní pánskou peněženku

Kvalitní pánská peněženka je nezbytným doplňkem každého muže. Zatímco ženy se často nechávají strhnout módními trendy a pořizují si peněženky s výraznými barvami, vzory i zdobením, muži jsou při výběru peněženky mnohem konzervativnější. Spíš než vzhled peněženky je zajímá její kvalita provedení a praktičnost.

Kvalitní materiál a zpracování zajistí dlouhou životnost

Patříte mezi muže, kteří dávají při výběru peněženky přednost klasice oproti módním výstřelkům? Pak je pro vás jistě důležitá i kvalita použitého materiálu a jeho následné bezchybné zpracování, které peněžence zajistí velmi dlouhou životnost.

Tím, jaké vlastnosti u pánských peněženek preferujete, se inspirujeme také v nabídce našeho e-shopu. Naleznete v ní pouze kvalitní pánské peněženky z pravé kůže, laděné do černých, hnědých či šedých tónů.

peněženka1

Tato pánská tenká peněženka, která je vyrobená z pravé hovězí kůže, má celkem tři barevné varianty.

Co muže dále zajímá? Vnitřní uspořádání peněženky

Jistě souhlasíte s tím, že se před nákupem nové pánské peněženky zajímáte také o to, zda má přihrádku na drobné mince, kapsu na papírové bankovky, přihrádky na doklady a kreditní karty a také průhledné okénko na fotku.

Všechny tyto svoje požadavky si na míru splníte i v naší nabídce pánských peněženek. Do ní jsme totiž zařadili pánské peněženky různých rozměrů a především s různým vnitřním uspořádáním i množstvím přihrádek.

peněženka2

Přihrádky na doklady, kapsy na bankovky, přihrádka na drobné nebo okénko na fotku. Právě to chtějí mít muži také ve své peněžence.

Pánské peněženky, které působí stylově

Muži mají nejvíc v oblibě pánské peněženky z hladké kůže v černé barvě. Tato nestárnoucí klasika je stále v kurzu a najdete ji v kapse či batohu takřka každého druhého muže. Pokud dáváte přednost stylovějším peněženkám, také si u nás vyberete. Kromě klasiky máme v nabídce pánské peněženky s výrazným prošíváním, opatřené řetízky nebo ozdobenéchlapskýmimotivy. To vše v černých, hnědých a šedých tónech.

peněženka3

Pánská trendy kožená peněženka zdobená motivem křídel.