Ideální dárek pro ženu? Není problém.

Byl jeden z těch předvánočních dní, ráno, venku skoro ještě tma a pěkná zima. Zrovna jsem vyřizovala objednávky a všimla si, že často u nás muži objednávají kabelky, peněženky ale i šperky. Hned mě napadlo, že to je dárek pro jejich drahou polovičku, maminku, dceru nebo sestru. Zkrátka pro ženu.

A tak přináším pár typů pro muže, kteří si nevědí rady s dárkem pro výjimečnou ženu v jejich okolí. Věřím, že se inspirujete a dárek přinese obdarovaným úsměv na tváři.

Kabelky

Dárek vhodný snad pro každou ženu. Malá, velká, sportovní nebo do ruky. Je spousta druhů a typu, o barvách a materiálech nemluvě, ale jemným a elegantním stylem nic nezkazíte!

 

 

 

Peněženky

My ženy chceme mít prostě ve všem pořádek. V životě, doma, v práci ale i ve financích. Velká peněženka nám to umožní. Každá karta mu své místo, mince se nikde nezakutálí a důležité doklady neztratí.

 

 

Šperky

Šperky jsou ozdoba ženy. Každá z nás chce dostat krásný třpytivý šperk a doplnit tak svůj outfit, pochlubit se s ním své kamarádce a zvýraznit své přednosti. Zkrátka se rády líbíme a šperky nám pomáhají.

 

  

 

 

Kristýna Nugatu