Pánské náramky: Stylové klenoty každého muže

Už dávno pryč jsou doby, kdy mužská zápěstí zdobily pouze hodinky. Muži si oblíbili i další módní doplněk, kterým jsou náramky různých typů, materiálů i barev. Svá zápěstí s oblibou zahalují do náramků z chirurgické oceli, kožených náramků s kovovými aplikacemi či korálkových náramků.  Jestli si chcete tyto stylové mužské klenoty pořídit také do své sbírky, jak byste je měli nosit, aby vám udělaly co největší parádu?

Náramky, které si zaslouží nosit jednotlivě

Možná i vy patříte k těm mužům, kteří přesný čas sledují pouze na svém smartphonu. Klasické pánské hodinky byly v minulosti praktickým pomocníkem i stylovou ozdobou zápěstí, dnes už je následkem chytrých technologií nosí málokdo. Spíš než hodinkami si tak můžete svá zápěstí ozdobit trendovými náramky.

Na výběr přitom máte ze spousty typů, materiálů i barev. Mezi muži vyhrávají hlavně masivnější i jemnější stříbrné náramky z chirurgické oceli. Právě tyto oblíbené doplňky, které jsou velmi výrazné, muži nosí na svých zápěstích nejčastěji po jednotlivých kusech.

náramek1

Vrstvení náramků

Proč by vám ale vaše zápěstí měl zdobit pouze jeden náramek? V současné době je „in“ také jejich vrstvení. Nebojte se na ruku navléknout jak kožené náramky, tak korálkové náramky. I když vrstvené náramky na první pohled vypadají nesourodě, jejich vybraná kombinace podtrhne vaši osobnost i váš originální styl.

Je jenom na vás, jaký styl si pomocí náramků vytvoříte. Ať už rockerský, bohémský, nebo elegantní. Každopádně myslete na to, že při vrstvení náramků neexistují žádná pravidla. Na své zápěstí si zkrátka navlékněte náramky dle vlastních preferencí. A že jejich kombinací máte habaděj.

náramek3

Tip: Naši zákazníci si oblíbili také kožené pletené a kožené provázkové dvojité náramky, které na ruce vytváří dojem vrstvení.

Kombinace hodinek a náramků

Pokud milujete hodinky a nedáte bez nich ani ránu, zkuste podlehnout trendu posledních let, kterým je kombinování hodinek s náramky. Například k mohutným hodinkám volte jemnější náramek, ideálně kožený provázkový s kovovou aplikací. Díky tomuto koketování s doplňky vytvoříte na svém zápěstí neotřelou kombinaci, která k sobě bude sedět naprosto skvěle.