Dopravy a platby

Doprava zdarma

Možnosti doručení

PPL Parcel CZ Private 89 Kč
PPL ParcelShop 79 Kč
Česká pošta - do ruky 109 Kč
Česká pošta - na poštu 99 Kč
Zásilkovna 69 Kč
Slovensko
PPL - Slovensko 4,99 €
Česká Pošta - Slovensko 4,99 €
Zásilkovna - Slovensko 4,99 €
Německo
PPL - Německo (DHL) 6,99 €
Česká Pošta - Německo 6,99 €

 


Způsoby plateb

> GoPay - online platba kartou

Jeden z nejpohodovějších způsobů platby vašeho vybraného zboží. Jedná se o okamžitou platbu přes platební bránu GoPay. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. V případě, že je vše v pořádku, bude vaše transakce autorizována a platba proběhne okamžitě. Vaše vybrané zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Dočtěte se více zde.

 

> Dobírkou

Jeden z nejoblíbenějších způsobů platby. Za vybrané zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi PPL nebo České Pošty) nebo na poště. Při výběru platby "DOBÍRKA" budete platit penězi nebo kartou podle možností přepravní společnosti.

 

> Převodem na účet

Při výběru "PŘEVODEM" budete platit předem na účet, zboží bude ihned po připsání částky na účet expedováno. Po obdržení vaší objednávky vám zašleme email s číslem účtu a variabilním symbolem (číslo objednávky). Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu bez problémů přiřadili k Vaší objednávce a mohli tak zboží co nejdříve odeslat. Termín dodání může být ovlivněn termínem uhrazení platby.

 

> Twisto - Objednám, vyzkouším a platím za 14 dní.

Výběrem této platební metody souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami služby Twisto.cz, (platba první objednávky do 14 dní od doručení zboží) a se zpracováním osobních údajů pro účely této služby. Podmínkou služby je věk 18+, maximální hodnota první objednávky 5 000 Kč a převzetí zboží zákazníkem. Nechce se vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte.

 • Jedním kliknutím dokončíte objednávku.
 • Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní.
 • Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově na kterékoliv poště nebo terminálu Sazka.

Způsoby dopravy

> PPL PARCEL CZ PRIVATE - 89 Kč

 • PPL PARCEL CZ PRIVATE (B2C) - výhody využití přepravní služby PPL

  Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

> PPL PARCELShop - 79 Kč

 • Doručení do sítě výdejních míst PPL ParcelShop

  Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout také na vámi zvoleném výdejním místě PPL ParcelShop. Seznam výdejen a více informací naleznete na stránce www.pplparcelshop.cz

> Česká Pošta - balík do ruky - 109 Kč

 • Objednaný produkt bude doručen prostřednictvím České Pošty a jejich služby "obchodní balík".
 • Cena za dopravu (včetně balné) je 109 Kč
 • Zboží bude od Nugatu ihned expedováno (do 24h) a Česká Pošta garantuje, že bude doručeno přímo k Vám domů nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • V případě, že Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, s tím, že do schránky Vám bude vložena informace o uložení zásilky.
 • Objednávku zasílanou Českou poštou můžete uhradit při převzetí zásilky tzv. "DOBÍRKOU", případně před odesláním "BANKOVNÍM PŘEVODEM", platba přes platební bránu GoPay = "ONLINE PLATBA KARTOU" nebo platební metodou "ZBOŽÍ IHNED, PLATÍM ZA 14 DNÍ".

> Česká Pošta - balík na poštu - 99 kč

 • Objednaný produkt bude doručen prostřednictvím České pošty na vybranou pobočku České pošty. Sami si zvolíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí  (můžete vybrat z 2700 pošt).
 • Cena za dopravu je 99 Kč.
 • Objednávku zasílanou Českou poštou můžete uhradit při převzetí zásilky tzv. "DOBÍRKOU", případně před odesláním "BANKOVNÍM PŘEVODEM", platba přes platební bránu GoPay = "ONLINE PLATBA KARTOU" nebo platební metodou "ZBOŽÍ IHNED, PLATÍM ZA 14 DNÍ".

> Zásilkovna - 69 kč

 • Objednané produkty jsou doručeny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Sami si zvolíte pobočku, na které bude balík připraven k vyzvednutí.
 • Cena za dopravu je 69 Kč.
 • Při nákup nad 1 000 Kč bude doprava zdarma.
 • Zboží bude od Nugatu ihned expedováno (do 24h) a následně doručeno Zásilkovnou nejpozději do 2 pracovních dnů.

 


Doprava zdarma

 • Při nákupu nad 1 000 Kč bude doprava zdarma. Vztahuje se na dopravu společností Zásilkovnou a Českou poštou

Garance spokojenosti

fb